Osmosinis filtras, kas tai?

Atvirkštinio osmoso filtrai sukurti užterštam vandeniui apdoroti, kad iš jo būtų galima paruošti geriamąjį vandenį. Dėl mikroskopinio membranų porų dydžio (0,0001 mikrono) toks filtras sulaiko visus teršalus (įskaitant metalų jonus, virusus ir bakterijas) ir gamina gryną vandenį. Osmosinis filtras, kas tai?

Osmosinio filtro membrana pagaminta iš sandariai susukto pusiau laidaus pluošto. Vandentiekio vanduo teka į filtrą iš vienos pusės. Dėl osmosinio slėgio grynas vanduo pereina per membraną ir išeina iš „švarios“ pusės. Iš „nešvarios“ membranos pusės išteka nešvarus vanduo kuriame yra didelė koncentracija ištirpusių kietųjų dalelių (TDS), t.y. dalelės yra per didelės, kad galėtų praeiti per membraną. Šis vanduo patenka į kanalizacijos sistemą.

Išmesto ir regeneruoto vandens santykis yra maždaug 4:1 ir gali skirtis priklausomai nuo tiekiamo vandens slėgio, filtro naudojimo, membranos modelio ir kitų veiksnių. Paprastai kuo didesnis vandentiekio vandens slėgis, tuo efektyviau veiks membrana. Rekomenduojamas maždaug 3,4–4,8 baro (50–70 psi) slėgis. Jei vandens slėgis yra mažesnis nei 2,4, švarus vanduo neprasiskverbs pro membraną arba ji užsikimš. Esant tokiai situacijai, būtina naudoti papildomą slėgio pakėlimo siurblį.

Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 415385 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3358
Iš viso buvo užduota 175761 klausimų