Baseine atsirado raudonos kirmėlės

Klausimas:
Lauko baseine atsirado raudonos kirmėlaitės, kaip jas išnaikinti?
Komentarai:
Ar naudojate baseino chemiją? Chloras, ph, desalginas? Kitas chemijas? Geriausiu atveju reiktų išleisti vandenį iš baseino, išvalyti visą baseiną ir prileisti naujo vandens ir naudoti specialią chemiją skirtą būtent baseino dezinfekavimui nuo dumblių ir kitų panašių dalykų.
Tokiu atveju chemija vargu ar padės. Reikia išleisti vandenį, pakeisti smėlį filtre, dezinfekuoti baseiną ir prileisti šviežio vandens. Kad taip nenutiktų ir vėl, reikia matuoti pH/Cl kiekį, reguliuoti pH ir nepamiršti naudoti algicidų ir chloro.
Reikia pilnai pakeisti vandenį baseine, pakeisti kvarcinį smėlį filtre, išplauti baseiną su spec. biocidais, kurie naikina virusus, lervas, įvairias bakterijas, nes galimai baseine atsirado palanki terpė jiems veistis.
Gintaras L.
O kokia laisvo chloro ar kitos dezinfekcines priemonės koncentracija buvo palaikoma šiame baseine? Jei jos atsirado eksploatuojant baseiną pagal instrukciją ir palaikant vandens kokybės parametrus kaip numatyta, tai reikėtų išleisti baseiną, dezinfekuoti baseino sienas dugną ir visas nišas (žibintų, trapo, masažų), prileisti baseiną ir dar kartą padaryti chloro šoką naudojant DryOX tabletes.
Povilas R., Baseinai
Užsiregistravę
3377 specializuotų įmonių
ri
8686***26
ri********@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti baseino iš plastiko kainos pasiūlymą. 2 ant 3, gylis 1,4m, spalva mėlyna, kiek kainuotų ?
ge
+3706*****02
ge************@***il.com
Laba diena, Domina baseinas is plastiko. Kokia kaina butu 6x3x1.5?
vp
+3706*****33
vp*******@***il.com
Laba diena, domina kaina 1kv.m baseino irengimas su visa sildymo, filtravimo valymo iranga. Domina betoninis, blokinis arba kompozitinis baseinas.
iz
+3706******8
iz*****@***il.com
Sveiki, kiek 3x6, gylis 1,5m, polipropileno baseinas kainuotų?
LA
8624***28
LA*********@***IL.COM
Laba diena, Esame pirkę baseiną (Karkasinis baseinas Intex 305x76, su filtru pompa, termometru). Šiuo metu didelis poreikis įsigyti siurblį baseino valymui. Sakykite ką galite parekomenduoti? Kad valytų tiek dugną, tiek sieneles?
vi
8618***25
vi************@***il.com
Sveiki, gal galite patarti noriu pirkti baseiną 305*76, reikia vandens šildytuvo ir smėlio vandens valymo, kad viskas susijungtų ir kokybiškai veiktų
ro
8618***53
ro********@***oo.com
Kur Lietuvoje galima nusipirkti cementinio lauko baseino dekoratyvinių mėlynų dažų? Randame tik Lenkijoje esančių Neopox, bet jie nesiunčia į Lietuvą. Gal galėtumėte patarti kokiais dar galime užbaigti?
ro
+3706*****53
ro********@***oo.com
Turime nedidelį betoninį lauko baseiną. Nusipirkome išlyginamąjį sluoksnį Vandex BB75+. Ar prieš jį dedant reikia nugruntuoti paviršių? Jei taip tai koks gruntas? Ir kokia mėlynoji danga geresnė Neopox Pool ar WODNIK chloruotos gumos dažai baseinams?
lu
8627***81
lu********@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti plastikinio baseino įrengimo pasiūlymą
ka
8677***83
ka*********************@***il.com
Viešbutyje planuojame atidaryti baseiną. Kokį ir kaip dažnai reikalingi tyrimai, kur juos pristatyti, kokie žurnalai turi būti pildomi?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 420771 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3377
Iš viso buvo užduota 178638 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 31 specializuotų įmonių