Gaukite pasiūlymus
iš 31 specializuotų įmonių Keraminiai blokeliai
Blokelių parinkimas namo statybai
Klausimas:
Kokius blokelius patartumėte rinktis namo statybai? Kokia medžiaga reikia apšiltinti namo sienas, sumūrytas iš rekomenduojamų blokelių?
Komentarai:
Jeigu dar nenusipirkote blokelių , geras pasirinkimas - silikatiniai blokeliai ARKO (18 cm storio). Jie stipresni už keraminius, netrupa, galima statyti iki 3 aukštų pastatus. Be to, nebūtini monolitiniai žiedai pagal sienų perimetrą remiant perdengimo plokštes.
Patarčiau rinktis 20 cm pločio Fubo blokus ir apšiltinti juos 20 cm vatos arba polistireno. Turėsite tikrai šiltą ir visapusiškai gerą sieną.
Siūlau apsvarstyti keraminių blokelių panaudojimo galimybę. Keraminiai blokeliai pasižymi dideliu stiprumu (stipris gniuždant iki 20 Mpa). Nereikia papildomų monolitinių sustiprinimų. Be didelio tvirtumu, papildomai KERATERM blokeliai pasižymi ypač geromis šiluminėmis savybėmis (šilumos laidumo koef. 0,13 – 0,22 W/mK). KERATERM įrengiama tik horizontali siūlė, vertikaliai blokeliai susijungia įlaidomis/iškišomis. Blokeliai gaminami naudojant aukščiausios kokybės molį, medžio drožles (kurios gaminio degimo metu sudega) ir vandenį. Pastatuose, kuriuose sienų mūrui naudojami keraminiai blokeliai, sukuriamos puikios patalpų mikroklimato sąlygos – per karščius sienos palaiko malonę vėsą, o šaltuoju periodu išlaiko patalpose šilumą. Dėl savo struktūros blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, todėl iš Keraterm blokelių pastatytame name sukuriamas sveikas ir malonus mikroklimatas. Įvertinus mūro medžiagų + mūro darbų + apšiltinimo kainą = dėl didelio tvirtumo ir gerų šiluminių savybių gaunamas vienas pigiausių sienos konstruktyvų. Norint geriausių keramikos savybių visuomet rekomenduoju šiltinti mineraline vata. Ji leidžia sienos konstruktyvui kvėpuoti, taip išlaikydama ypač gerą patalpų mikroklimatą. Ekonominių požiūriu - galimas variantas ir su polistiroliu.