Parafino šalinimas nuo terakotos plytelių

Klausimas:
Su žvakidėm prilašinom parafino ant terakotos plytelių. Kadangi neglazūruotos plytelės, tai parafinas įsigėrė. Ar galima būtų pašalinti su jūsų valikliais susidariusias dėmes?
Komentarai:
Galima bandyti parafiną valyti su riebalų, tepalų, statybos dulkių šarminiu valikliu Bellinzoni Ultra Stripper. Jeigu parafinas įsigėrė per visą plytelę, tuomet valiklis viršutinį sluoksnį išvalys, bet vis viena matysis "iš vidaus" kylanti dėmė.
Užsiregistravę
3366 specializuotų įmonių
ro
+3706*****06
ro************@***il.com
Kokį impregnantą pasiūlytumėte klinkerio trinkelėms ir granito laiptams, norėtume šlapio efekto?
au
8686***34
au***********@***il.com
Reikia impregnuoti 200 kvadratų lauko trinkelių (spalvotos)
gi
+3706*****27
gi*********@***il.com
Ant bituminių čerpių stogo atsirado samanų. Ką rekomenduotumėte jas pašalinti? Plotas apie 100 m2. Taip pat kieme yra apie 200 m2 trinkelių. Iš jų taip pat reikia pašalinti samanas. Stogas nestatus, gal dėl to užsilaiko labiau drėgmė ir gana greitai atsirado samanų.
ju
8612***78
ju*****************@***il.com
Ar jūs galėtumėte išplauti betonines trinkeles parudavusias nuo geležies?
so
so********@*****ok.com
L.diena, pries 10 metu renovuotame penkiaaukstyje dabar ant sienu pradejo zaliuoti lauko sienos, matyt nepakanka saules. Galvojam, kad viena iseitis, nusipirk bendra plovimo aparata ir bandyti. Jei zinote patarkit, kaip efektyviau nuplauti tuos besiformuojancius zalesius, kokius skiediklius naudoti plovimui.
al
8600***49
al*********@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ma
8686***45
ma*************@***il.com
Laba diena, Ar galima šia medžiaga impregnuoti klinkerio trinkeles?
an
8676***80
an****************@***il.com
Sename name, rūsyje, nuo buvusios rūkyklos yra labai suodinos lubos (juodos, bet netepa ir nesivalo), lubos - lieta gelžbetoninė perdanga, gana nelygi. Bandant valyti mechaniškai (su bulgarke užsidėjus abrazyvinį diską) - kažkiek valosi, bet visi nelygumai lieka suodini. Gal yra koks tirpiklis, ar gruntas, kuris laikytusi ant to suodino paviršiaus? Nes stebuklų kažkokių ten nedarysime - norisi nudažyti baltai tiesiai ant betono ir viskas.
vi
8678***81
vi******************@***il.com
Reikia trinkelių valiklio ir impregnanto
ju
8618***59
ju*****@***il.com
Laba diena. Domina trinkelių impregnanto kaina. Kokių spalvų yra? Ar ilgai spalva išsilaiko? Ar paprasta patiems impregnuoti trinkeles ar reikia specialistų? Kur nusipirkti?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 419112 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3366
Iš viso buvo užduota 177752 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 18 specializuotų įmonių