Viskas vėdinimui
Viskas vėdinimui
Dariaus ir Girėno g. 113A, Vilnius
B. Brazdžionio g. 25A, Kaunas
80% rekomenduoja
Atsiliepimai 5
Ro
Vilnius, 8606***82
Ro***************@***il.com
Įvertintas atsakymas į paklausimą:
Sveiki, noriu suzinoti kokia kaina yra ortakiu isdestimo “projekto”, tik nupiesti kur turi stovet padavimas/paemimas ir kiekis ju?
St
Ukmergės r., 8615***56
St******@****ud.com
Įvertintas atsakymas į paklausimą:
Reikalingi 2 mini rekuperatoriai su wifi kad susijungtu tarp saves bus statomi atskiruose kambariuose kokius galit patart namas 70 kv per 2 aukstus karkasinis siltintas 25 cm vata
vy
Panevėžio r., +3706*****20
vy***************@***il.com
Įvertintas atsakymas į paklausimą:
Privačiame name, nauja statyba, buvo sumontuoti 2 kondicionieriai, pirmame ir 2 aukšte. Pradėjus gyventi praėjusį rudenį pajutome blogą kvapą, iš pradžių nesupratome iš kur jis sklinda, paskui paaiškėjo, kad iš kondicionierių. Kuo toliau, šis kvapas vis labiau stiprėjo. Atvykęs montuotojas įdėjo papildomai kažkokį dar kaip mažiuką sifoniuką į vidų, sakė, kad problema dėl per mažo atstumo nuo kanalizacijos sifono šis kvapas. Ir toliau jaučiame kvapą, tiesa mažesnį, montuotojas minėjo, kad tokiu atveju reiks 2 a. prie kondicionieriaus montuoti kažkokį aparačiuką ir kuris vėsinant skleis garsą. Jau pradėjome gailėtis, kad aplamai tuos kondicionierius įsigijome... Montuotojas šiuos darbus atlieka papildomai sumokant, nors mums jau atrodo, kad tai kažkokia montavimo klaida.
vy
Kaišiadorių r., 8698***41
vy********@***il.com
Įvertintas atsakymas į paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą).
li
Elektrėnų sav., 8614***44
li*****@***il.com
Įvertintas atsakymas į paklausimą:
Norime pasistatyti šilumos siurblį oras-oras. Patalpa 50kv/m. Šiuo metu šildoma ketaus krosnele. Ją norime palikti kaip papildomą šilumos šaltinį. Ar įrenginį rinktis pagal gamintojo rekomenduojamą plotą ar galima ir silpnesnį? pvz 25kv/m?

Lankstus sertifikuotas ANTIBAKTERINIS, ANTISTATINIS Fresh&Flex ortakis

Švaraus oro cirkuliacija patalpose prasideda nuo kokybiško ortakio. Fresh-Flex lankstus sertifikuotas vėdinimo ortakis - tobulas gyvenamųjų patalpų vėdinimo pamatas. ANTIBAKTERINIS, ANTISTATINIS, ANTIGRYBELINIS. Ritėje - 50 m.

· Pagamintas iš aukštos kokybės, didelio tankio polietileno (HDPE), lygiu vidiniu ir gofruotu išoriniu paviršiumi (d75, vidinis skersmuo 63 mm).
· Vidinis sluoksnis dengtas antistatiniu priedu, turi antibakterinį cinko pagrindo priedą.
· Sudėtyje esantys polietileno, sidabro, magnio, aliuminio, fosfato priedai riboja bakterijų ir grybelių dauginimąsi.
· Lankstus ortakis yra dvisluoksnis, vidinis sluoksnis lygus, lenkimo vietose nesusidaro aštrūs kampai, nesikaupia nepageidaujami nešvarumai. Lenkiant neatsiranda įsitempimų ar įtrūkimų.

Dar lanksčiau, dar kokybiškiau! Kilometrai ortakio susirangę mūsų sandėliuose Vilniuje bei Kaune.
Fresh&Flex lankstus sertifikuotas antibakterinis ortakis
Fresh&Flex lankstus sertifikuotas antibakterinis ortakis
Viskas vėdinimui
5 atsiliepimai 80% rekomenduoja
89,99 €/vnt.
Viskas vėdinimui
Viskas vėdinimui
Dariaus ir Girėno g. 113A, Vilnius
B. Brazdžionio g. 25A, Kaunas