Kokius pamatus daryti ir kokiame gylyje

Klausimas:
Nusipirkau sklypą, kuris buvo pakeltas apie 3 metrus netankinant. Kokius pamatus daryti ir kokiame gylyje?
Komentarai:
Pamatai turi gulti ant nejudinto grunto.
Gręžinio gylis - bent 3500 mm.
Variantai:
- įsirengti rūsį;
- plokštuminiai pamatai (brangūs).
Išimtis - labai lengvas namas. Jį galima remti ant silpno grunto.
Jeigu pamatų statybos ant supilto pagrindo problemą spręsti tradiciniu būdu, tai šioje vietoje vienareikšmiškai tektų pasirinkti polinius pamatus, kurių padas turėtų būti atremtas į kur kas žemiau esantį pakankamo stiprumo nejudintą gruntą.
Tačiau, vykdant darbus pagal pastaruoju metu ypač išpopuliarėjusią pamatų ant sutankinto pagrindo su išplūktu padu technologiją, laikantysis grunto sluoksnis įrengiamas dirbtiniu būdu, tame tarpe ir piltiniame grunte. Tuomet gręžtinių pamatų gylis gali būti ir gerokai mažesnis. Šiuo atveju papildomi grunto tyrimai nėra būtini, kadangi pagrindo testavimas darbų metu atliekamas be išimties po kiekvienu pamatu. Tai leidžia valdyti pagrindo deformatyvumą atskirai po kiekvienu pamatu, siekiant bendro tikslo - kuo vienodesnių pagrindo ir pastato bendrų deformacijų.
Dr. R., Gręžtiniai pamatai su
Jums tinkamiausi gręžtiniai pamatai. Reikia pasidaryti grunto tyrimus ir pagal juos spręsti polių gylį ir kiekį.
Užsiregistravę
3391 specializuotų įmonių
ho
0615***83
ho*******@***il.com
Reikia padaryti pamatus. Pridedu brezinius
je
0614***89
je*************@***il.com
Sveiki, reikia pamato garažui 6,2*4,2*0.5 kokia bus kaina su medžiagų
ya
ya******@***oo.com
Sveiki. Reikia išlieti tvoros pamatus: 40 m - tiesi linija, be posūkių, aukščių skirtumas 25 cm (viena pakopa) poliai - 21 vnt, 0,3m diam, 1,5 m gylio rostverkas - 40m ilgis, 0,25 m aukštis, 0,2 m plotis. Ar galėtumėt padaryti? Koks būtų terminas? Kiek kainuotų?
da
+3706*****18
da********@***il.com
Rostverko įrengimas. Planuojame sodo namuką 50m2. Nukasėme gruntinį sluoksnį ir turim 45cm duobę. Kokio dydžio rostverkas yra optimalus ir kiek maždaug reiktų smėlio ir ar jo reiktų.
al
0619***60
al**********@***il.com
Bus namukas TIK ant polių. 22 skersmens skylės, 1.5 gylio. Nuo kraštų, viršaus ir apačios, kiek žinau, palikti po 2.5-3cm apsauginį sluoksnį. Paliksiu po 3cm. Karkasus darant, kokie turi būti atstumai tarp žiedų ir nuo galų? Karkasas bus 2metrų,12mm, po 3vnt., armatūras karkase. Galvojau dėti keturis žiedus, nuo galų palikti po kokį 15-20cm.
al
0619***60
al**********@***il.com
Laba diena. Bus 6×6, pusantro aukšto karkasinis namukas, TIK ant polių. Poliai yra 20cm diametro, 1.5 gylio, kas pusantro metro atstumais. Paskui, kai sukietės, žadu nuimti augalinį 40cm sluoksnį. Kuo geriau užpilti duobę aplink polius, smulkiu žvyru (yra kieme) ar parsivežti smėlio teks? Ar palikti kaip yra?
aa
0673***55
aa*********@***il.com
Įšalas pakėlė tvoros stulpą. Ar kai įšalas išeis atsistatys atgal? Ar jau planuoti stulpo tvarkymą? Pakėlė kažkaip stebuklingai tik vieną stulpą.
ma
+3706*****23
ma*******@***il.com
Sveiki kiek kainuotų padaryti pamatus 112kv namukui gręžinius polinius
Va
0601***32
Va***************@***il.com
Sveiki. Norime pamato 94m su apsiltinimu. 14 poliu 50 diametro ir 2,5 metro i gyli ir 16 poliu mazesnio dismetro i tarpus. Kaina domina su medziagomis. Vieta Klaipeda Truseliai
ri
+3706*****39
ri**********@***il.com
Noriu palyginti sodų paskirties sklypą ir pastumdžius žemę, ties kaimynų riba, žemė pakilo 20-30 cm. Ar galima tą ribą sutvirtint kažkokiais tam skirtais blokeliais, kad žemė neslinktų į kaimynų pusę? Po gausių liūčių žemė sėda ir stumia kaimynų tvorą. Būčiau dėkinga, jei patartumėt kaip išspręsti šią problemą.
Tvirtų pamatų įrengimas
Tvirtų pamatų įrengimas
UAB Pasidarysiu pats
76 atsiliepimai 79% rekomenduoja
260 €/m³
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 424242 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3391
Iš viso buvo užduota 134244 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 77 specializuotų įmonių