Įvadinio automatinio jungiklio parinkimas

Klausimas:
Kokio nominalo automatą naudoti 3*4mm2 variniam jėgos kabeliui apsaugoti? Pasirinkti B ar C (tik standartiniai buitiniai prietaisai, išskirta galia tikrai pakankama, skydinėje stovi C40 įvadinis automatinis jungiklis, kabelis tiesiamas iš namo skydelio į namo priestatą). Kokią pastovią galią gali praleisti toks kabelis kilovatais?
Komentarai:
Elektros kabelio 3×4 mm² ilgalaikė srovė klojant žemėje yra iki 38 A arba iki 8 kW aktyvinė apkrova, tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, kad kabelio skerspjūvis turi būti didesnis, jeigu kabelio ilgis yra 50-100 ar daugiau metrų. Tai užtikrintų mažesnius įtampos nuostolius ir didesnes trumpojo jungimo sroves, o tuo pačiu efektyvesnį automatinių jungiklių darbą.
Šiam kabeliui apsaugoti rekomenduočiau naudoti C25 įvadinį automatinį jungiklį, o esant būtinybei ne didesnį kaip C32 A. Tokiu būdu būtų išlaikytas ir selektyvumas - esant perkrovos srovei pirmiausia suveiktų C25 arba C32 ir tik po to įvadinis C40.
Mindaugas Žiūkas, UAB "MINELEKTRIKAS"
Užsiregistravę
3390 specializuotų įmonių
ur
0636***84
ur******@***il.com
Sveiki, turiu vonios ventiliatorių, kuris įsijungia tik drėgmės davikliui pajutus drėgmę. Ar galima padaryti, kad jis veiktų tiesiog įjungus? Pridedu ventiliatoriaus foto.
re
+3706*****70
re**********@***il.com
Koks turi būti varinio trigyslio kabelio skerspjūvis mm2 norint pakloti po žeme 1400m atstumu? Norima galia 5kW.
kp
8699***95
kp**********@***il.com
Kaip apsaugoti elektros kabelį įvažoje į gyv.namo kiemą?
vi
8685***59
vi*****@***il.com
Sveiki. Reikalinga konsultacinė išvada teismui dėl elektros generatoriaus ,,Pramac GSW 110" kuro talpos. Ar galite atlikti/rekomenduoti specialistą/ekspertą išvadai raštu duoti. Medžiagą tyrimui turime pateiksime.
r.
8648***70
r.********@***il.com
Sveiki, domina šie įrenginiai: elektros jėgainės įrengimas su elektros kaupimo sistema, vandens šildymo kolektoriaus, rekuperatorius – vėdinimo sistema, bei šilumos siurblys oras - vanduo naujai statomam namui Šiauliuose.
ja
8645***92
ja***********@***il.com
Ar reikalingas įžeminimo kabelis apšvietimui?
ja
8645***92
ja***********@***il.com
Atvestas interneto kabelis, kaip pajungti iš vienos vietos į kitus du kambarius?
pa
8682***07
pa*******@***il.com
Sveiki, norėčiau įsigyti 3.Vienfazis skaitliukas 230V 0,25-5(60)A-DVIEJŲ tarifų su skystųjų kristalų displėjumi, Akcija - 50 eur.
ko
8608***55
ko***********@****us.lt
Kokio dydžio reikėtų statyti elektros paskirstymo dėžę sodo karkasiniam namui 42kv.?
dz
8631***92
dz***************@***il.com
Su ESO sudariau sutartį dėl 14kW trifazio įvado įrengimo. Buvo atlikti darbai, kurių metu buvo pastatyta apskaitos spinta su 25A C tipo automatiniu jungikliu. Ar tai reiškia, kad iš tikrųjų bendras namuose vienu metu naudojamų elektros prietaisų galingumas negalės viršyti 10kW, nes 400V*25A=10000W?
jung-baneris-300x300.jpg
300x300-lt.jpg
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 424079 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3390
Iš viso buvo užduota 134211 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 30 specializuotų įmonių