Dušo padėklų garso izoliacija

Klausimas:
Kaip užtikrinti gerą dušo padėklų garso izoliaciją? Kaip teisingai pasirinkti dušo padėklą?
Komentarai:
Bet koks dušo padėklas sukelia papildomą garsą, todėl idealios garso izoliacijos sukurti nepavyks. Tai išaiškėja panagrinėjus padėklų montavimo ypatumus, lemiančius dušo padėklų garso izoliaciją. Visi padėklai montuojami ant kojelių, pakeliančių padėklą virš grindų paviršiaus. Tai reikalinga sifono sumontavimui, o ir pats padėklas turi tam tikrą gylį. Tokiu atveju po padėklo dugnu susidaro „akustinis rezonatorius" - uždara arba pusiau uždara erdvė, kurioje garso bangos stiprėja tol, kol neišsiveržia lauk. Tokiu principu veikia akustinės sistemos ir muzikos instrumentai. Išvengti šio reiškinio gali padėti: 1. storesnės padėklo dugno sienelės; 2. akustiškai pasyvios medžiagos; 3. užpildas po padėklo dugnu. Tai pagerins garso izoliaciją. Kiekviena iš išvardintų priemonių gali būti pakankamai veiksminga, bet turi ir savų trūkumų. Storesnės sienelės reiškia didesnį svorį, kurį turės atlaikyti kojelės, taigi jos turės būti tvirtesnės (brangesnės). O ir pats padėklas bus brangesnis, nes jam pagaminti sunaudojama daugiau medžiagų ir energijos. Akustiškai pasyvios medžiagos (dažniausiai kompozitinės) savaime yra brangios. Užpildas po padėklu turi būti toks, kuriame nesikauptų grybeliai, pelėsiai ir kiti nešvarumai, atsirandantys dėl drėgmės. Tokias problemas sėkmingai išsprendė skandinavai, savo būstuose įsirengę dušines be padėklo. Grindyse tiesiog įbetonuotas nuotekų vamzdynas, o paviršiuje matomas tik vandens surinkimo kanalas arba trapas papuoštas stilingomis grotelėmis. Čia labai svarbi medžiagų, iš kurių pagamintos visos dalys, kokybė. Juk kartą užbetonavęs grindis ir paklijavęs plyteles, vargu ar norėsi viską krapštyti dėl pratekančio vamzdžio. Geroji šio varianto pusė yra ta, kad vonios kambarys neužgriozdinamas kabinomis, padėklais, dušas veikia tyliai ir netgi gali būti šildomas kaip ir likusios vonios grindys. Argi ne puiki alternatyva kabinai, kai tai dar ir sutaupyti padeda įsirengiant vonios kambarį.
Užsiregistravę
3393 specializuotų įmonių
ma
0621***39
ma************@***il.com
Sveiki, Kiek kainuotų 5 kv.m vonios įrengimas iki betonavimo - I etapas. Vonia yra naujos statybos bute, reikalingas šildomų grindų įrengimas, 5 san mazgų pravedimas. Vonioje bus potinkinis dušas (su vonia, atskiro dušo nebus), maišytuvas, tualetas - jų parengimas. Norėčiau gauti prelim kainas. Ačiū!
ar
+3706*****15
ar******@***il.com
Ka daryti jei klojant vandentiekio vamzdi 25mm 120cm gylyje kazkur ivyko pazeidimas ir vanduo bega ne tik i troba, bet kazkur. Atstumas nuo sulinio iki namo 80m.
ka
0675***94
ka*****@***il.com
Bus daromos šildomos grindys, reikėtų išvedžioti kanalizaciją ir vandentiekį 4-5 taškai, senas renovuojamas daugiabutis
Ma
+370 (6**) ** *48
Ma****************@***il.com
Sveiki, Reikalingas projektas daugiabutyje, kuriame yra įvadas, tačiau mano bute nėra vandens ir nuotekų. Prisijungimo sąlygos yra.
ke
8698***32
ke********@***il.com
Koks rekomenduojamas vamzdis 32mm, o vamzdžio sienelės storis? 2,4mm?
Lc
0894****46
Lc***********@***il.com
Sveiki. Reikalinga rekonstruoti ar naujai sutvarkyt visa santechnika. Namas dvieju aukstu su rusiu sidymas dujinis. Garliava.
Ta
+3706*****32
Ta************@***il.com
Laba diena, noriu įvesti nuotekas ir vandenį (kriauklė ir skalbimo mašina) į bendrabučio kambarį, Vilnius. Ar Jus galite padėti?
m.
+3706*****32
m.********@***il.com
Ar galima pakeisti alsuoklį daugiabučio namo penktame aukšte, mažiausiai pažeidžiant vonios kambario sieną?
va
8601***55
va**********@***il.com
Statome sodo namelį ant polių su grindiniu šildymu. Kaip reikėtų pravesti kanalizacijos ir vandentiekio vamzdžius grindyse? Grindų šiltinimas 20 cm vata + grindinis šildymas.
am
8683***02
am***@*****ok.com
1953-1955 statytame 'stalininiame' daugiabutyje turime problemų su horizontaliais ketaus vamzdžiais rūsyje, nuolatos užliejamas pirmas aukštas. Vamzdžiai nebuvo keisti nuo namo pastatymo, turime problemų 2 laiptinėse iš 7. Darbai nėra pigūs, tad sprendžiame, ar vamzdžius keisti visose laiptinėse, ar tik tose, kuriose jie kelia problemų. Vieni sako, kad jų tarnavimo laikas yra jau pasibaigęs ir būtina juos keisti, kiti, kad jie yra dar geresni už modernius vamzdžius ir jų keisti neapsimoka. Kuris variantas būtų racionalesnis?
feliksnavis_300x300px.jpg
kasybacom.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 425517 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3393
Iš viso buvo užduota 135099 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 57 specializuotų įmonių