UAB "Lankava"
Ozo g. 10, Vilnius
Atsiliepimai 0

Fibrocementinių plokščių kaina

Domina fibrocementinių plokščių kaina. Apie 120kv. m, pilkos spalvos, kiek kainuotų?
Galėtume pasiūlyti ETERNIT fibrocementinių plokščių sistemą. Preliminari visos sistemos kaina 3700€, tiksliau paskaičiuoti galima tik žinant tikslius namo matmenis ir forma.

Stogo danga kupolo formos konstrukcijai

Noreciau pasiteirauti kokia stogo danga verta rinktis, jei stogo ir sienu konstrukcija yra vientisa - kupolas? Numatomas kupolo skersmuo 12.5m, aukštis apie 8m. Paskirtis gyvenamas namas.
Viskas priklauso nuo kelių variantų. Kokios dangos jūs norite? Nes variantų yra keli. Galima plokštelėm dengti tokią kupolo formos konstrukciją. Arba galima skardinį stogą daryti, valcuoti vietoje, arba dėti rombo formos metalines plokšteles. Daug kas priklauso. Aišku geriausia įvertinti nuolydžius vietoje ir su meistrais pasitarti ką geriau dėti. Nes jei meistras nemoka dirbti su vienu ar kitu produktu, tai gali būti ateityje problemų.

Lietvamzdžių sistema šlaitiniam stogui

Reikalingi stogo lietvamzdžiai 580 m2 šlaitiniam stogui (4) 40x13m. Kokio diametro reikalingi stogo lietvamzdžiai (125 ar 150) ir kiek turi būti stovų?
Šiaip rekomenduočiau dėti 150 diametro tokiam stogui, šlaito ilgis pakankamai ilgas. Tam kad nepermuštų lietaus, tai reikėtų pamatyti brėžinius.

Netolygiai pabalęs šiferis

Stovėjo pas mane dažytas šiferis supakuotas originaliai 1 metus. Pradėjus dengti pastebėjau, kad jis pabalęs netolygiai, praktiškai nesivalo, manau teks dažyti. Ką patartumėte jūs ir kiek kainuotų perdažymas? Ar gamta pati panaikins tuos pabalimus, o gal tiesiog gamyklinis brokas?
Deja tai ne gamyklinis brokas, o sandėliavimo pasekmė. Jūs sandėliavote ir neleidote drėgmei išeiti iš lapų, dėl to vanduo pastoviai laikėsi ir dažai prarado savo spalvą. Teks perdažyt šiuo atveju.

Cinkuota stogo skarda ar čerpės

Kokią patartumėte stogo dangą pasirinkti ar cinkuotos skardos ar čerpes? Kokie būtų teigiami ir neigiami aspektai.
Viskas priklauso nuo to, ko jūs tikitės. Asmeniškai aš dėčiau čerpes, kadangi atrodo geriau, ir namo vertė pakyla. Skirtumas paprastas, skarda pigesnė nei čerpė, darbai pigesni, medienos mažiau sunaudojama o apšiltinus namą per mažai, girdėsite ir barškėjimą kai lis. Dėl čerpių, tai neigiamas dalykas būtų tas, jei konstruktyvas neišneša svorio, tada negalėsite dėti čerpių. Visa kita tik teigiami atsiliepimai apie čerpę.

Stogo danga stoginei

Norėjau pasiteirauti, koks geriausias pasirinkimas būtų stoginės prie namo stogo dangos, polikarbonato plokštės, stiklas ar kitos medžiagos, nes manau sėdint po pastogine, lyjant lietui nesinorėtų, kad barškėtų virš galvos. šiaip namo stogas yra čerpės imitacija, plieninė stogo danga.
Rekomenduočiau polikarbonato plokštes, storesnes, dėl to, kad esant krušai nesudaužytų stoginės.

Difuzinė plėvelė klijuojamu kraštu

Patarkit kokią difuzinę plėvelę klijuojamu kraštu rinktis renovuojant seną stogą. Dengsim šiferiu Gotika.
Siūlyčiau Eurovent difuzinę plėvelę, tačiau viskas priklauso nuo to, koks nuolydis ir ar bus tikslinga jums imti klijuojamą difuzinę plėvelę.

Stogo santvaros iš lengvo stipraus metalo minusai

Namo projekte numatytos stogo santvaros. Apsiklausinėjau kelias įmones dėl kainų. Pastebėjau, jog yra du stogų santvarų tipai: medinės ir lengvo stipraus metalo. Norėčiau sužinoti nešališką nuomonę, kuo gerai ar kuo blogai vienas ar kitas variantas. Kažkaip linkstu link metalinių santvarų, bet nežinau ar tai geras sprendimas. Stogo šiltinimas numatytas lubose, dėl šalčio pritekėjimo nemanau, kad turi įtakos. Gamintojas tikina, jog jos nerūdija, nepūva, nesusitraukia, nedega ir ant jų nesivysto pelėsiai. Kokie yra stogo santvaros iš lengvo stipraus metalo minusai ir ką patartumėte vis dėlto pasirinkti?
Sakykime, stogo santvaros iš lengvo stipraus metalo minusai tik tokie, kad metalinės santvaros kainuoja daugiau nei medinės. Dėl medienos - jei gerai ją impregnuosite, tai tikrai nebus pelėsių, dėl puvimo, jei stogo konstrukcija padarysite tvarkingai pagal rekomendacijas, vėl nebus skirtumo ar viena ar kita pozicija. Tačiau atsiranda toks dalykas kaip papildomas svoris su metalinėmis. Aišku jei gaunate panašia kaina, tai siūlyčiau metalines.

Drenažinės membranos klojimas ties pamatais

Kokiame gylyje užkasti drenažinę membraną? Pamatus šiltinsiu 1 m, drenažine membrana juos apklosiu nuo rostverko viršaus. Tai membraną 1 m gilyje užkasti ar padaryti nuolydį kažkokį?
Ritinys tiesiog išvyniojamas ir priglaudžiamas prie pamato – savo vietoje jį laikys užpiltas gruntas. Paklota iškilimais į sienos pusę, membrana sudaro galimybę į gruntą saugiai nubėgti susikaupusiam ant šiltinamosios medžiagos kondensatui.

Tinkas silikatinėms plytoms

Gyvenu silikatinių plytų, dar sovietmečiu statytame name, kurį ruošiuosi nutinkuoti iš išorės. Patarkite kokį tinką geriau naudoti, ar reikia prieš tinkuojant naudoti gruntą ir panašiai.
Gruntą reikės naudoti, kas be ko. Jei jums reikia kainos/kokybės santykio, tai siūlau naudoti Kreisel gamybos liniją tiek gruntavimui, tiek tinkavimui. Tam, kad fasadas būtų ilgaamžiškesnis, siūlau tinką silikoniniu pagrindu. Arba naudoti nano technologiją. Galima ir pigesniu variantu - Sakret arba brangesniu variantu - Caparol. Tik klausimas kokia m2 ir kokia spalva.

Ilgaamžiai dažai medienai lauke

Renkuosi dažus pavėsinei bei lauko baldams. Dažoma bus pirmą kartą. Norimas rezultatas - kad matytųsi medžio raštas. Manau praktiška būtų pavėsinei suteikti šviesų atspalvį, grindims tamsų, o gal medieną nulakuoti - dar nesu apsisprendęs. Norėtųsi maksimalaus ilgaamžiškumo (nesinori dažnai perdažinėti).
Jei nenorite dažnai perdažinėti baldus ir grindis, siūlau Sadolin Pinotex liniją. Tam, kad įsigertų ir atliktų lauko baldų funkciją, nesupūtų, neatrodytų prastai. O dėl dažų, vėl gi yra skirti lauko dažai iš Sadolin Aqua arba kitos linijos. Baldų ir grindų nereikės dažyti dažnai, siūlau matinius, kadangi bus ilgaamžiškesnė spalva.

Dažai virtuvei

Norim išdažyti virtuvę (16 kv. m) nuosavame name, šviesiai kakavine ar šviesiai persikine spalva. Sienos ištinkuotos, bet neišgruntuotos galutinai (sienos išteptos, vietomis nenusivalo). Kokius darbus reikia atlikti ir kokius rekomenduotumėte dažus bei gruntą naudoti?
Galėčiau pasiūlyti įvairiausių variantų. Tačiau pasiūlysiu geriau brangesnį, tačiau ilgaamžiškesnį. Siūlyčiau naudoti Sadolin produkciją, kaip spalvai, būtent virtuvėje. O dėl grunto, tai siūlysiu Kreisel. Reikės truputį pašiurkštinti dangą, tam, kad gruntas gerai sukibtų ir tada dažyti. Matinė arba pusiau matinė spalva laikys daug ilgiau, yra galimybė naudoti drėgmei atsparius dažus, tam, kad plaunant ar valant spalva ilgiau išsilaikytų.

Rastinio namo paruošimas prieš perdažant

Ar prieš perdažant būtina šveisti senus dažus ar užtenka tik nuplauti stipria vandens srove? Ar tai turės didelės įtakos dažų įsigėrimui į medį, jų laikymo kokybei? Rastinis namas trečiu sluoksniu (impregnavimas, gruntas) dažytas 2010 m. dažais BONDEX Satin Finish. Dabar turiu PPG Pittsburgh paints Sun Proof dažus. Parašykite kaip Jūs asmeniškai darytumėte.
Nereikia nušveisti dažų, tačiau reiktų nusigruntuoti su gerai įsigeriančiu gruntu, kaip SAT 54, tam, kad dažai įsigertų į medį ir laikytų vėl kelis metus. Antraip jei dažysite tiesiai, tai gali po kurio laiko namas išeiti plėmais, tai yra seni dažai atkris.

Tinkas senų pamatų remontui

Reikalingas geras tinkas senų pamatų remontui. Pamatas yra senas, daug atšokusių vietų, vietomis byra (atrodo cemento kiekis per mažas). Gal patartumėte kokį gruntą tinka naudot?
Jei jus domina kainos/kokybės santykis tai siūlau Sakret produkciją. Sakret PG gruntas prieš dekoratyvinį tinką ir CLP plus - mašininis tinkas.

Kalkiniai tinkai, savybės ir pritaikymas

Ar kalkinis tinkas be cemento, apsaugos išorinę sieną nuo kritulių ir koks galėtų būti tokio tinko tarnavimo laikas?
Yra variantas - Sakret HML tinkas istoriniams pastatams. Tačiau jis nebus tinkamas ilgam naudojimui. Maksimum metus būtų galima tokio pobudžio tinką naudoti išorės darbams. Tačiau siūlyčiau naudoti kalkinį cementinį tinką.

Pastato apkalimas lauko dailylentėmis

Noriu apkalti nedidelį pastatą lauko dailylentėmis. Klausimai būtų tokie: 1. koks variantas patikimesnis - lentos su su špuntu ar be jo. 2. koks kalimas geresnis-vertikalus ar horizontalus. 3. ir kurios lentos labiau tinkamos vienokiam ar kitokiam kalimui.
Apkalimui dailylentėmis:
1) siūlyčiau naudoti lentas su špuntu.
2) Vertikalus kalimas geriau, kadangi dažant spalva išsilaiko ilgiau. Kitas pliusas lengva dažyti, panaudojus Sadolin produkcija, išgautumėt ilgesnį spalvos tarnavimo laiką. Horizontalus dengimas taip pat nėra blogas. tačiau lentos mėgsta vaikščioti nuo saulės ir šalčio.
UAB "Lankava"
Ozo g. 10, Vilnius