Gaukite pasiulymus
iš 26 specializuotų įmonių Difuzinės plėvelės – Patarimai
Ar būtina dėti difuzinę plėvelę ant nešiltinto ūkinio pastato stogo? Pastatas nebus šildomas. Skardinė trapecinė skarda. Dvišlaitis stogas.
Sveiki, apšiltinau seną (labai) namą ekovata, kokia difuzine plėvele reiktų dengti fasadą, kai apdailą (fibrocementinė dailylentė) dėsime po 5 mėnesių?
Sveiki, kokią plėvelę rekomenduotina dėti statomam rąstiniam pirties pastatui? Pastatas ir palėpė nuolat nešildomi.
Noriu sužinoti ar ši plėvelė tinka šlaitiniam stogui? Plėvelė difuzinė Ventum GOLD++ 175 -75m2
Kokią plėvelę reikia dėti ant karkasinių sienų dedant skardą iš vidaus? Bus šildoma.
Kurios "biudžetinės" difuzinės plėvelės optimaliausios? Idealiu atveju norėčiau atsakymo iš patyrusių stogdengiu. Ketinu renovuoti stogą ir ieškau plėvelės. Tyvek firmos man per brangi, ieškau pigiau. Iš pigiausių esu radęs STROTEX 1300 ir STRONG ROOF 130. Toliau pagal kaina nuo pigiausios MIKKO, EUROVENT, BALTIC ROOF, SUPERNOVA. Gal yra kas susidūrę su pastaraisiais gamintojais? kaip per laikotarpį produkcija laiko ir pan. Esu girdėjęs, kad ant lygios skardos stogo dangos karštomis dienomis nuo sąlyčio difuzinės plėvelės per laiką "išdega" (praranda savybes). Bet čia įtariu firma reikšmės neturi šiam procesui.
Planuoju renovuoti medinį namuką iš lauko pusės. Šiuo metu yra apkalta medinėm lentelėm, tad bus dedami tašeliai ir tvirtinama skardinėm lentelėm. Ar difuzinė plėvelė reikalinga? Iš vidaus apšiltintas namukas.
Kokią difuzinę plėvelę dėti? Turiu omeny ne Tyvek. Stogas vienašlaitis 16° nuolydis
Kuo skiriasi šios abi difuzinės plėvelės? 1. Difuzinė plėvelė TYVEK PRO, 1, 5 m x 50 m, (75 m²), DuPont 2. Difuzinė plėvelė TYVEK FIRECURB SOFT, 1, 5 m x 50 m, (75 m²), DuPont Ar abi galima naudoti blokinio namo skardiniam stogui?
Sveiki Kokią difuzinę plėvelę Tyvek rinktis geriau, Tyvek pro ar Tyvek® MaxProtect? Brangesnė, turbūt ne visada būtinai geresnė? Plėvelė reikalinga individualiam vienaukščiam namui, danga skardinė Rukki čerpės imitacija. Gal ne būtinai rinktis Tyvek firmos?
Norėčiau paklausti, vietoj difuzinės plėvelės įdėta hidroizoliacinė plėvelė, ar čia labai blogai? Ar galima šiltinti tokį stogą? Plėvelė jutafol.
Apšiltinau seną, medinį, rastinį namą akmens vata 10 cm storio sluoksniu. Po to uždėjau difuzinę plėvelę ant vatos ir palikau 2 cm oro tarpą tarp plėvelės ir dailylenčių. Dabar pastebėjau, kad difuzinė plėvelė liečiantis su vata rasoja, kondensuojasi. Ką daryti ir kodėl tai vyksta?
Stoge iš vidaus ant difuzinės plėvelės kaupiasi kondensatas ir laša į vatą, vata peršlampa ir drėgsta lubos. Vatos sluoksnis apie 25 - 30 cm. Dėl ko taip atsitinka?
Kuria puse reikia dėti stogo difuzinę plėvelę į viršų, ta puse kuri su pukeliu, ar kita, kuri slidi.
Ar galima vietoje difuzinės plėvelės stogo konstrukcijoje naudoti putų polistireną. Kokia difuzinės plėvelės paskirtis? Kokia būtų teisinga šlaitinio stogo konstrukcija?
Kokią difuzinę plėvelę stogui patartumėte rinktis? Šiltinama bus perdanga, palėpė negyvenama, ar rinktis pvz., tyvek pro, ar užtektų ir pigesnės sakykim 100 mikronų storio?
Norėjau paklausti, kaip dėti difuzinę plėvelę Strotex 1300 basic. Į viršų turi žiūrėti užrašai ar balta slidi pusė?
Ar galima difuzinę plokštelę glausti prie OSB plokštės?
Statom namą iš sip skydų (drožlių plokštės, viduje putų polistirolas). Sumontavus sip skydus ant stogo (jie sumontuoti ant gegnių) po lietaus pastebėdavom tam tikrose vietose tiesiog vandens balas ant perdangos, gegnės tose vietose būdavo tiesiog šlapios. Statybininkai sakė, kad skydai praleidžia vandenį, tai uždengus stogą plėvele problema turėjo išsispręsti. Tada ant stogo skydų buvo prisukti makaronai, tada uždėta membrana Ventia Gold 150 su priklijuojamais kraštais, tada stogas sugrėbestuotas. Po lietingos savaitės ant perdangos vėl atsirado balutės, vietomis (tose buvusiose probleminėse vietose) skydai šlapi, šlapios gegnės, nors yra uždėta plėvelė. Plėvelė kaip ir teisingai sumontuota, tik gal nepakankamai įtempta. Kodėl taip bėga vanduo net ir pro plėvelę?
Ar reikia perklijuoti difuzinę plėvelę lipnia juosta? Difuzinė plėvelė uždėta ant karkasinės apšiltintos sienos, užleista 10 cm viena ant kitos horizontaliai. Kokia juosta turėtų būti?
Kuo skiriasi Tyvek pro nuo Difuzinė plėvelė STRONG-ROOF 130, 130 g/m2, trisluoksnė, kuri dvigubai pigesnė?
Kas yra Sd koeficientas, kuris yra nurodomas prie difuzinių izoliacinių plėvelių?
Dėl oro tarpelio tarp difuzinės plėvelės ir akmens vatos. Jei akmens vata liečiasi su difuzine plėvele, ar akmens vata nesudrėks ir nepraras savo šiluminių savybių?
Norėčiau pasiteirauti, kokią antikondensacinę plėvelė būtų tinkama nešildomo ūkinio pastato neapšiltintam stogui. Stogo danga-plieninė čerpė. Plėvelių pasirinkimas nemažas, galvoju rinktis pačią pigiausią pvz. STROTEX SL ar kitas STROTEX firmos (90, 110). Bet ar pigiausias variantas mano stogui bus tinkamas? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis plėvelę? Garų laidumą (g/m2/24 h)? Svori(g/m2)? Kokie šie parametrai būtų reikalingi mano stogo atveju?
Turiu tokį klausimą, ar reikia tarp medinės namo sienos ir apšiltinimo medžiagos įrenginėti kokią nors plėvelę? Jei taip, tai kokią geriausia pasirinkti? Namas šiltinamas iš išorės.
Nusipirkom namą ir stogas sudėtas be difuzinės plėvelės, tiesiog šiferis padėtas. Ar įmanoma uždėti difuzinę plėvelę iš vidaus, neardant stogo?
Pas mane du atskiri stogai, nuolydis apie 18-19 laipsnių. Lygi skarda Clasick Click, dėjau Briko Elit difuzinę plėvelę ir po o 30 akmens vatos, iš vidaus Aliuminio folija armuota garo izoliacija, viskas skrupulingai izoliuota su Siga juostomis. Pietinė pusė stogo dirba puikiai, o va šiaurinė, kai tik temperatūra priartėjo link nulio, per fasadą pradėjo lašėti vanduo. Atvėrus pakalimus visur matėsi susikaupęs kondensatas ant difuzinės plėvelės iš apačios. Ir jis putplasčiu varva per fasadą. Plėvelės Briko gamintojai konstatuoja, kad plėvelė visiškai nepraleidžia vandens, bet nubraukus kondensatą vėl kaupiasi lašai iš viršutinės plėvelės pusės. Kaip tai paaiškinti, kokia to priežastis? Buvau ant stogo, nuardžiau visus apkalimus, dar kartą patikrinau tarpus ir oro pralaidumus. Viskas idealiai taip pat kaip ir kitame stoge. Tačiau šis ašaroja, o kitas ne. Gal yra minčių?
Pastačiau namą, tačiau nespėjau uždengti stogo. Kuo uždengti stogą, kad danga tinkamai apsaugotų namą nuo lietaus ilgam laiko tarpui?
Prieš 2 savaites uždengėme stogą šiferiu. Po juo yra grebėstai, o difuzinė plėvelė pritvirtinta prie gegnių. Žiūrint iš apačios difuzinėje plėvelėje pastebėjome skylutes, tarsi išgriaužtas pelių! Ką mums daryti, nes skylių yra nemažai.
Namas yra vieno aukšto, palėpė negyvenama, perdanga apšiltinta 35 cm vatos. Ar reikia dėti kokią plėvelę ant vatos ir reikia ją suklijuoti ir tvirtinti prie mūro? Stogas čerpinis ir dėta difuzinė plėvelė prie stogo.
Šlampa vata ir atšilus orams vanduo bėga ant namo laukinės tiek vidinės sienos. Garo izoliacija įrengta, tačiau nevisos siūlės buvo sandariai suklijuotos. Ar gali iš namo einantis garas, viršutiniame vatos sluoksnyje užšalti ir atšilus orams sušlapinti visą vatą? Vandens išties daug buvo, galvojome, kad gal po tinkavimo jo prisikaupę. Tačiau dabar jau gyvename ir buvo sausa kambaryje. Kodėl ant plėvelės vidinės pusės kaupiasi drėgmė? Difuzinė plėvelė gera, uždėta teisingai.
Norėjau apšiltinti palėpė ir išsirinkau, Knauf vatą. kreipiausi į Lemora dėl tokios vatos įsigijimo. Man buvo pasiūlyta, tarp gegnių panaudoti Classic vata, tad tokia ir nupirkau. Dabar turiu šiokią tokią problemą. Mano stogo sumuštinis kolkas yra toks žiūrint iš vidaus garo izoliacinė plėvelė, tada 5 cm Knauf classic (skersai gegnių), tada 10 cm tarp gegnių (gegnių storis apie 15 cm, nes stogas senas), tada senos lotavimo lentos tada apie 2,5 "makaronas" (difuzinė plėvėlė, gaila, bet statybininkai plėvelę tik užleido vieną an kitos, bet nesuklijavo tarpusavyje), tada vėl "makaronas" ir tada "Tegula" skarda. Taigi problema atsiranda pučiant stipresniam vėjui, matosi, kad vaikšto garo izoliacinė plėvelė. Manau, kad vatą tarp gegnių sudėjau neblogai be tarpų! Manau, kad vėjas prapučia Classic vatą, praėjęs pro nesuklijuotos difuzine plėvele? Gal galite pasiūlyti sprendimą. Ar paaiškinti šią situacija (Aš dar planuoju dėti 5 cm vatos po garo izoliacija prieš montuodamas gipsą.)(Manau, kad difuzinę plėvelę reikėjo suklijuoti bent iš vidaus, bet manau, kad tai būtų sudėtinga, nes liko senos lotavimo lentos, kažkaip apie nesuklijuotą plėvėlę pradėjau galvoti tik dabar kai jau yra problema.
Pradėjome įrenginėti palėpę, stogo sluoksnis dabar yra toks: skarda (čerpių imitacija), lentos, oro tarpas, difuzinė plėvelė, vata 10 cm ir vata 5 cm. Tik dabar pastebėjau, kad tarp difuzinės plėvelės ir vatos renkasi kondensatas, kur čia problema?
Noriu šiltinti palėpės stogą. Kaip dengti difuzinę plėvelę? Kurioje pusėje turi būti paklota plėvelė po vata ar virš jos? Kurioje pusėje turėtų būti plėvelės firmos emblemos?
Difuzinė plėvelė palėpėje pučiant smarkesniam vėjui barška, šlama. Gal galima ją vietomis prikalti prie medinių stogo konstrukcijų, kad vėjas jos nekilnotų?
Kokią izoliacinę plėvelę naudoti karkasiniam namui, jei namą dailylentėmis ruošiuosi apkalti tik po metų?
Stogui apie 12 metų. Stogas skardinis, po juo per tarpą difuzinė plėvelė, toliau gegnės ir viskas. Gyvenamoji dalis nuo stogo atskirta juodlubėm, ant kurių apie 20 cm užpiltas spalių sluoksnis. Pastebėjau, kad palėpėje susidaro kondensato lašai iš vidaus, ant difuzinės plėvelės ir netgi pašlapę. Gegnės vietomis su pelėsio sluoksniu. Kodėl palėpėje susidaro kondensatas, ar gali trūkti ventiliacijos?
Po skardine stogo danga jau yra kvėpuojanti plėvelė. Iš vidaus norėčiau apšildinti tarp gegnių viniojama vata ir iš apačios po vata prišauti plėvelę su skabėmis prie gegnių. Kokią tam reikėtų naudoti plėvelę?
Laba diena. Ar nebus labai blogai jei siltinant palepe naudosiu paprasta polietleno plevele? Garo izoliacine plevele - turbut kitokia. Paaiskinkit prasau, kokios tos plėveles buna ir kaip jas panaudoti.
Ant naujai statomo stogo gegnių uždengtoje difuzinėje plėvelėje atsirado daug smulkių skylučių (galimai nuo rūkstančio kamino karštų suodžių). Ką tokiu atveju daryti? Ar galima būtų kokias nors būdais užtaisyti skylutes, ar perdengti plėvele iš naujo?
Ar atsitiks kas jeigu iš lauko surenkat karkasą dėsiu iš lauko pusės daililentės, 2cm oro tarpas Tyvek difuzine plėvelę skirta iš lauko po to vatą 15 cm ir viduje vėl difuzine plėvele taipogi skirtą lauko darbams, po to 2 cm oro tarpas ir vidinės dailylentes. Patalpa bus šildoma grindiniu šildymu. Kitaip sakant ar tinka lauko difuzinė plėvelė iš vidaus?
Ar gali atsirasti kondensatas dėl vidaus ir lauko temperatūrų skirtumo šiltinant rastinį namą iš vidaus akmens vata ir dedant politileno plėvelę (garo izoliaciją) tarp gipso ir vatos? Ar galima būtų naudoti difuzinę plėvelę "Mastercam" šiltinant iš vidaus (dengiant raidėmis į vidų)?
Kodėl ant stogo apšiltinimui panaudotos difuzinės plėvelės kaupiasi drėgmė? Ji liečiasi su apšiltinimo vata.
Namas su ventiliuojama palėpe. Perdangos šiltinimo eiliškumas (einant iš apačios) 5 cm Knauf vata lapais; atspindinti plėvelė; 10 cm Knauf vata; 5 cm Knauf vata; 10 cm Knauf vata; 5 cm Knauf vata (viso 35 cm vatos). Ar teisingai padarėme sumuštinį ir ar ant paskutinio vatos sluoksnio reikia uždėti difuzinę Tyvek Pro plėvelę?
Patarkit kokią difuzinę plėvelę klijuojamu kraštu rinktis renovuojant seną stogą. Dengsim šiferiu Gotika.
Norėjau pasiteirauti, kur dedama juoda plėvelė betonuojant grindis - ar ant grunto ir tada putplastis, ar putplastis ant grunto ir tada plėvelė? Grindys su šildymo sistema.
Perdenginėju stogą. Tarp gegnių šiuo metu yra 200 mm Paroc vatos. Noriu dar papildomai dėti 50 mm vatos. Ar galiu dėti papildomą 50 mm vatos sluoksnį ant dabar esamos ant stogo difuzinės plėvelės Tyvek ir vėl uždengti jį plėvele? Būtų maždaug taip: kondensacinė plėvelė - 200 mm, vatos-difuzinė plėvelė - 50mm, vatos ir vėl difuzinė plėvelė.
Problema yra tokia namas naujos statybos mūrinis šiltintas 20cm iš lauko ir 25cm perdanga palepė šalta negyvenama išbetonuotos juodgrindės pats namas dar nešildomas tačiau užlipus i palėpe matosi kondensatas iš vidines pleveles pusės plėvelė dachova3 stogas paprastas dvišlaitis dengtas šiferiu. Kur gali būti problema?
Po difuzine plėvele susidaro daug kondensato. Ar galima šlaitiniame stoge, kraigo neuždengti difuzine plėvele, kad būtų geresnė oro cirkuliacija oro tarpu virš stogo šilumos izoliacijos? Kad lietaus vanduo nepatektų ant izoliacijos, kraigo lankstinį galvoju padaryti gerokai platesnį (daugiau užleisti ant stogo dangos).
Konstruojant vienbučio gyvenamojo namo sutapdintą stogą ir laikančiosioms konstrukcijoms naudojant medines sijas, šiltinimo sluoksnis dedamas tarp gegnių. Ant viršaus tvirtinami grebėstai abejomis kryptimis, kad būtų užtikrinta ventiliacija, kalama OSB (18 mm) ir ant jos klojama prilydoma hidroizoliacija (prisegu mazgą). Klausimas. Ar reikalinga difuzinė plėvelė virš vatos? Jeigu virš plėvelės susidarys drėgmė, kuri varvės žemyn link karnizo, ar per ilgą laiką nepradės pūti medinės konstrukcijos? Ar tos drėgmės ten tiek nebus?
Ar reikia difuzinę plėvelę įleisti į lataką?
Stogo danga skarda Rannila, kokia izoliacinė plėvelė tinkamiausia?
Turim objektą Palangoje. Pastatas yra karkasinis su ventiliuojamu mediniu fasadu. Išorėje numatyta Knauf KTS gk plokštė ir difuzinė plėvelė, tada oro tarpas ir apdaila. Ar reikalinga difuzinė plėvelė ir kodėl?
Darbininkas įkišo koją į stogo difuzinę plėvelę, patarkit, kuo užklijuoti skylę.
Kokias izoliacines plėveles naudoti apšiltinant medinę perdangą vata, tarp nešildomo rūsio ir pirmo gyvenamo aukšto?
Laba diena. Ar bus reikalinga difuzinė plėvelė apšiltinant seną rąstinį namą Gamo poliuretano putomis? Atvirų porų. Projektuotoja patarė dėti plėvelę, kadangi putos atvirų porų. Tai kaip yra iš tiesų? Jeigu nereikia parašykite atsakymą, kurį galėčiau parodyti projektuotojai. Ačiū
Dengiant stogo difuzine plėvele 160 pasimatė daug mažų skylučių ir iš vidaus. Bet nespėjus jas visas užtvarkyti, sudėtos čerpės. Dabar sudėtinga matyti kur jos yra. Kokios galimos pasekmės?
Šiltiname seną daugiabutį namą. Virš betoninės perdangos tiesiame 200 mikronų hidroizoliacinę plėvelę, dedame 20cm akmens vatos ir klausimas ką tiesti virš vatos. Kaimynai, padarę tą pačią procedūrą lyg ir dėjo difuzinę. Turėtų tikti ta pati hidroizoliacinė, nes nėra galimybės padaryti oro tarpą tarp vatos ir difuzinės, taip pat virš viso to yra stogas, kuris nuo vėjo apsaugos, įskaitant drėgmės kaupimąsi po stogu. Problema, kad stogas senas ir vietomis palaša, tai hidroizoliacinė šiuo atveju tikrai sulaikytų, bet kokį tokį pratekėjimą.
Rekonstruojame seną karkasinį namą. Lauke, tarp sienų ir stogo sandūros, kur išsikiša gegnės į lauką, reikia priklijuoti difuzinę plėvelę prie gegnių. Galite patarti kokius klijus ir lipnias juostas naudoti lauke suklijuojant medį ir difuzinę plėvelę? Ar šiuo atveju geriau klijuoti iš vidaus ir ką naudoti?
Kokią plėvelę naudoti karkasiniam namui sienom ir stogui? Apšiltinamas bus poliuretano putom ir vata.
Stogo nuolydis 15 laipsnių uždėta difuzinė plėvelė. Stogo dangos dar nėra. Stipriai lijo 2 dienas, tai gegnės iš vidaus yra pašlapusios (dėta tarpinė juosta dėl vinių sandarinimo) apačioje smėlis sausas, vanduo nekrenta. Plėvelėje nėra išgaubimų (kišenių) vanduo šiaip gražiai nubėga. Ar esant stipriam lietui, ir nesant stogo dangos plėvelė gali kažkiek peršlapti?
Ar galima montuoti difuzinę plėvelę ant dvišlaičio stogo išilgai gegnių, o ne skersai?
Planuojamas vasarnamis 4x5m vienšlaitis, 7 laipsnių su bitumine laksčia danga ant ištisinės osb arba colinės lentos. Be apšiltinimo. Pamatai - betoniniai blokeliai. Ar reikia garo-hidroizoliacijos stogui ir grindims, ir kaip padaryt? Nes mačiau, kad tokiu atveju kondensato ant stogo nebūna. Kokias plėveles naudot, nes per daug įvairių pavadinimų?
Ar galima difuzinę plėvelę prie sienos prišaudyti kabėmis prie medinių skersinių?
Ar ant priešvėjinės medžio plaušo plokštės (Hunton Vindett) galima prišaudyti difuzinę plėvelę be oro tarpo? Kaip suprantu ir plokštė ir plėvelė laidi garams.
Ar reikalinga difuzinė plėvelė ant nešildomo neapšiltinto medinio karkasinio ūkinio pastato stogo? Stogas vienšlaitis, danga- šiferis.
Neapšiltintas atskirai stovintis garažas bus dengiamas Eternit Baltijos Banga, stogo nuolydis 7 laipsniai. Stogas bus apšiltintas 5cm akmens vata apsisaugojimui nuo karščio. Randu prieštaringą informaciją: virš vatos difuzinė plėvelė t.b. sumontuota su įlinkiais kondensatui nubėgti; dif.plevelė t.b. priliesta prie vatos. Pirmu atveju kraštuose bus pakilusi nuo vatos, tačiau bus apsaugotos gegnės. Kaip teisingai sumontuoti? Ar grebėstai išlindę už gegnės 30cm atlaikys "šiferio" dangą?
Ar galima montuoti dvigubą difuzinę plėvelę ant stogo? Plėvelė įsigyta 100gr ir stogas šiltintas tarp gegnių vata.
Kodėl šlampa difuzinė plėvelė iš vidaus corop?
Kokią difuzinę plėvelę parinkti vienšlaičiui 5 laipsnių nuolydžio stogui? Danga bus ruberoidas ant OSB.