Medinis karkasinis namas apklijuotas eps puta

Klausimas:
Sveiki, medinis karkasinis namas, paviršius 3cm lentos dažytos ir impregnuotos. Apklijuota 15cm eps puta. Visi aplink pasidalinę į 2 stovyklas, supus ir viskas bus gerai. Ką manot? Jei manot, kad supus, kokie patarimai/sprendimai?
Komentarai:
Tam kad pasakyti kas bus reikia paskaičiuoti kiekvieno sluoksnio vandens garų difuzinės varžos vertes Sd, į lauko pusę reikšmės turi mažėti, tam kad garai neužsilaikytų ir nesikondensuotų. Jeigu karkasas šiltintas vata, tai iš lauko pusės ji turi būti pridengta vėjo izoliacija ir tarp jos ir lentų turi būti ventiliuojamas oro tarpas, tada visai nesvarbu kas ant tų lentų, nei lentos nei puta šilumos nepriduoda nes viskas išsiventiliuoja per tą tarpą (pagal taisykles šiluminė varža už ventiliuojamo tarpo nebeskaičiuojama). Jeigu ventiliuojamo oro tarpo nėra, tai drėgmė kaupiasi vatoje ir vata pilnai savo funkcijų nebeatlieka. Jeigu nėra sandarios garo izoliacijos, tai po keliolikos metų galimos problemos su apatinio vainiko mediena. Tiksliau ką nors galima pasakyti tik po skaičiavimų.
Žilvinas, Šiltinimas 365
Sveiki,
garas keliauja iš šiltų patalpų link išorės ir kondensuojasi rasos taške. Rasos taško vieta kinta priklausomai nuo vidaus/lauko temperatūrų, santykinės drėgmės.
Kadangi EPS yra mažai laidus garui, o karkasas greičiausiai užpildytas mineraline vata(laidi garui), tai Jums iš šiltosios namo sienos pusės reikia sudėti labai gerą garo izoliaciją. Paieškokite ko nors geresnio nei 200 mikronų plėvelė. G.b. armuota aliuminio folija ar kažkas panašaus.
Darius Karvelis, UAB Šilputa
Užsiregistravę
3391 specializuotų įmonių
Ol
+3706*****46
Ol************@***il.com
Reikalingas putplastis šiltint sienas. Vietoj piro 15 ka galit pasiulyt?
Ig
0676***64
Ig*********@***il.com
Domina polistirenas plokstuminiams pamatams 91kvd m
ed
+3706*****22
ed*********@***il.com
Ar galima karkasinį namą apšiltinti putų polistirolu ir dėti struktūrinį tinką?
ei
0647***17
ei****************@***il.com
Ar privaloma nefrezuotą polistirolą, 25cm storio, kiekvieną jo briauną pūsti makrofleksu prieš klijuojant, ar galima suklijavus užpūsti tarpus?
br
+3706*****85
br******@***il.com
Kaip apšiltinti balkono sieneles iš vidaus polistirolo plokštėmis?
eg
8601***06
eg*********@***il.com
Kiek kainuoja išorinių sienų šiltinimas PP.(Su viskuo))
Ir
8672***61
Ir**********@***il.com
Reikia suklijuoti putu polistiroli ant baltu plytu
Ty
8603***66
Ty******@***il.com
Statausi nedideli nameli is keraminiu blokeliu. Noriu siltinti polostirolu 100 mm, o dekoruoti medinem dailylentem. Ar galimas toks dekoras ir kaip reikia paruosti sienas po polistirolo tvirtinimo? Beje, jei xps polistirolas toks giriamas, kodel jis nenaudojamas sienu siltinimui?
re
+3706*****38
re***********@***il.com
Daugiabutis namas. Ar galima klijuoti polistirolą viduje, laiptinėje po radiatoriumi? Vyksta namo renovacija. Gal galite kuo greičiau atsakyti?
by
8616***83
by**************@***il.com
Laba diena, Kokia kaina sienų šiltinimo putų polistirolu?
knauf-unifit-34-banner-ekspertai-web-300x300.jpg
kauno-silas-skaiciuokle.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 424257 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3391
Iš viso buvo užduota 134276 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 42 specializuotų įmonių