Sienų šiltinimas iš vidaus, kai nėra oro tarpo

Klausimas:
Ar verta šiltinti sienas iš vidaus, jei nėra oro tarpo? Jei verta, tada kokio storio reikia?
Komentarai:
Šiltinti iš vidaus verta, jei nėra jokių galimybių šiltinti iš išorės. Tačiau polistireninio putplasčio plokštės neturėtų būti storesnės nei 5 cm. Priešingu atveju galite rasos tašką „įsileisti" į vidų, namo sienos pradės rasoti.
Šiltinti sienas reikia, jeigu nepakanka šilumos ir jeigu šiluma pasišalina per plonas sienas. Reikia žinoti esamą sienų stovį ir tik tada galima tiksliai ir nespėliojant atsakyti į šį nežinomąjį, kokio storio ir kokią medžiagą reikia sumontuoti ant sienų plokštumų. Kitas dalykas – šiltinti iš vidaus reikia labai atsakingai, nes dėl galimo kondensato tiesiog įveisite pelėsį ir t. t. Medžiagos turi būti ypatingai tinkamos tokiam šiltinimui iš vidaus, pagrindinis reikalavimas, kad visos medžiagos įskaitant klijus, glaistus, dažus bei pačios šiltinimui skirtos medžiagos būtų drėgmei laidžios, kvėpuojančios. Taigi mūsų siūlymas, geriausiai tiktų „Skamoplus" plokštės ir lydinčios prie jų medžiagos.
Rekomenduočiau sienas šiltinti iš lauko pusės, jei nėra galimybės (senamiesčio ar architektūriniai pastatai). Tada reikėtų rinktis medžiagas, kurios tinka šiltinti iš vidaus. Šiltinimo medžiagų storis yra skaičiuojamas pagal visą konstrukcijos sumuštinį.
Dainius P.
Užsiregistravę
3390 specializuotų įmonių
lu
+3706*****87
lu**************@***il.com
Karkasinis pastatas, apsiūtas 8 cm sandwich vatos plokštėmis, noriu apšiltinti iš vidaus dar 10 cm vata. Kaip teisingai atlikti šiltinimą, kad nesusidarytų rasos taškas tarp plokštės ir vatos? Galvoju taip: plokštė, nauja vata, difuzinė, osb?
sv
0623***22
sv**********@***il.com
Sveik, 1 auksto kampiniame bute, kampinio kambario kampe dedasi pelesis, o ant kitos sienos nuo grindu i virsu kokiu 50cm jauciasi saltesne siena. Buvom atsitrauke baldus, tai per ta siena vanduo tekejo. Siena lyginta gipsu ir galimai siltinta kazkuom. Vasara zadu plest gipsa zet kas po juo dedasi ir bandyt sprest problema. Gal kokiu pasiulymu?
Si
8609***44
Si******@***il.com
Noriu apšiltinti seną mūrinį namą. Siena be jokių tarpų 1,5 plutos ~ 26cm storio. Kadangi siena iš išorės labai kreiva, tai būtų labai sunku priklijuoti polisterolį. Pamatas neapšiltintas. Darysiu pilną remontą viduje (grindys, sienos, lubos), tai ir norėčiau šiltinti iš vidaus. Ką galėtumėte parekomenduoti?
za
0609***44
za********@***il.com
Turiu rąstinį namą, planuoju išsilyginti sienas gipso profiliais, pūsti ekovata po to klijuot garo izoliacinę plėvelę ir dėti gipsą. Ar reikalingas tarp plėvelės ir gipso oro tarpas?
da
+3706*****05
da***************@***il.com
Seno namo apie 60kv.m viršutinių lubų apšiltinimas. Reikia pakeisti senus spalius. Kaip tai atlikti?
au
8648***56
au****************@***il.com
Ar galima būtų apšiltinti mūrinio namo sieną iš vidaus uždarų porų poliuretanu?
er
8606***98
er********@***il.com
Sveiki. Reikalinga IQ Therm 3kv medžiagos 3cm storio. Kokia kaina galite pasiūlyti?
ma
8698***18
ma*******@***il.com
Kokio storio ir kokio gamintojo geriausia naudoti gipskartonį su polistirenu sienų apšiltinimui iš vidaus?
er
8684***05
er*********@***il.com
Kiek galima tikėtis sutaupyti apsišiltinus butą su FF-pir gyl plokštėmis? Butas 70 kv. paskutinis aukštas, kampinis, blokinis. Lauko sienos 10 cm polisterolas. Prie 0 laipsnių sunaudojame 150m3. namuose apie 20-21c.
Al
8699***24
Al**********@***il.com
Sveiki, kuris būdas yra tinkamesnis šiltinti pastogę? Ar tarp abiejų būdų reikia palikti oro tarpą tarp gipso ir vatos/garo plėvelės? 1: ant difuzinės plėvelės tarp gegnių dėti vatą (15cm), tuomet skersai vata (10cm). Tada garo izoliacinę plėvelę ir dar 5 cm vatos ir gipsas/Dailylentės? 2: ant difuzinės plėvelės tarp gegnių dėti vatą (15cm), tuomet skersai vata (10cm) ir vėl skersai vata (5cm), tada garo izoliacinę plėvelę ir apdaila gipsas/Dailylentės?
Šiltinimas is vidaus
Šiltinimas is vidaus
UAB Eurotermus
25 atsiliepimai 88% rekomenduoja
65 €/m³
Šiltinimas ir sandarinimas iš vidaus
Šiltinimas ir sandarinimas iš vidaus
Šiltinimas 365
87 atsiliepimai 95% rekomenduoja
13 €/m²
knauf-unifit-34-banner-ekspertai-web-300x300.jpg
kauno-silas-skaiciuokle.gif
300x250.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 424047 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3390
Iš viso buvo užduota 134173 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 68 specializuotų įmonių