Tinkamiausias namo tipas pasyviajam namui statyti

Klausimas:
Kokio tipo namą geriausiai rinktis statyti, norint turėti pasyviojo namo savybių turintį namą - karkasinį-skydinį, mūrinį, rąstinį ar pan? Ir iš vis ar tai turi kokios nors reikšmės?
Komentarai:
Iš esmės nėra svarbu, kokie konstrukcijų tipai yra pasirenkami pasyviojo namo projektavimui. Įvertinant pasyviems namams projektuoti taikomus reikalavimus, galima projektuoti įvairios paskirties, dydžių, aukštingumo pastatus. Netgi atliekami senų pastatų renovavimo darbai, taikant pasyviųjų namų reikalavimus, o vadinasi, ir prisitaikant jau prie esamų konstruktyvo sprendinių. Skandinavijoje labiau paplitę medinių konstrukcijų, Vokietijoje ar Austrijoje mūrinių ar monolitinio karkaso pasyvūs pastatai. Todėl iš tikrųjų, namo konstrukcinis sprendimas neriboja siekti pasyvaus namo reikalavimų.
Namo laikančiosios konstrukcijos tipas nelemia pasyviojo namo savybių – lemia apšiltinamasis sluoksnis, langai, durys, architektūriniai, konstrukciniai sprendimai, leidžiantys išvengti šalčio tiltelių. Optimaliausia storio, kainos ir ekologiškumo požiūriu būtų karkasinė ar skydinė konstrukcija. Tik sandarinimo darbai turėtų būti atlikti labai kokybiškai.
namuinspektorius_300x300px.gif
wienerberger_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 413647 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3350
Iš viso buvo užduota 174598 klausimų